Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD PIN107
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD PIN107 Pin Threaded Southco 58 21 109 24
Item:
#1513339
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD PIN107 |
| Manufacturer Part # | HD PIN107 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD PIN107 Pin Threaded Southco 58 21 109 24
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD PIN107 Pin Threaded Southco 58 21 109 24
