$61.52
$63.88
Compare Price
You save
$2.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD PRB0502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD PRB0502 Probe Water Vortex Units Level Groen #1
Item:
#1513341
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD PRB0502 |
| Manufacturer Part # | HD PRB0502 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD PRB0502 Probe Water Vortex Units Level Groen #1
$61.52
$63.88
You save
$2.36
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD PRB0502 Probe Water Vortex Units Level Groen #1