Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD RCK0601SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD RCK0601SS Universal Pan Slide Stainless Steel Wir
Item:
#1513239
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD RCK0601SS |
| Manufacturer Part # | HD RCK0601SS |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 23.7" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD RCK0601SS Universal Pan Slide Stainless Steel Wir
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD RCK0601SS Universal Pan Slide Stainless Steel Wir