Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD SHL020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD SHL020 Wire Shelf 14" X 14 5/8" 9802f 290
Item:
#1840372
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD SHL020 |
| Manufacturer Part # | HD SHL020 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD SHL020 Wire Shelf 14" X 14 5/8" 9802f 290
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD SHL020 Wire Shelf 14" X 14 5/8" 9802f 290