Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD SHL101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD SHL101 Shelf 24x25 3/8 1154
Item:
#1513344
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD SHL101 |
| Manufacturer Part # | HD SHL101 |
| Height | 0.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 25.38" |
| Weight | 8.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD SHL101 Shelf 24x25 3/8 1154
