$106.48
$110.58
Compare Price
You save
$4.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell -HD SHL105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell -HD SHL105 25 3/8 X 22 Wire Shelf Randell
Item:
#1851500
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -HD SHL105 |
| Manufacturer Part # | -HD SHL105 |
| Height | 0.5" |
| Width | 21.9" |
| Depth | 25.47" |
| Weight | 7.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell -HD SHL105 25 3/8 X 22 Wire Shelf Randell
$106.48
$110.58
You save
$4.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell -HD SHL105 25 3/8 X 22 Wire Shelf Randell
