Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD SHL1707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD SHL1707 Shelf 22.68 X 16.22 Ss 7 Rung See Print
Item:
#1513251
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD SHL1707 |
| Manufacturer Part # | HD SHL1707 |
| Height | 1.7" |
| Width | 19.8" |
| Depth | 23.3" |
| Weight | 7.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD SHL1707 Shelf 22.68 X 16.22 Ss 7 Rung See Print
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD SHL1707 Shelf 22.68 X 16.22 Ss 7 Rung See Print
