Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD THR200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD THR200 Thermometer 2flange Low Pro 20fb 060 N
Item:
#1513265
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD THR200 |
| Manufacturer Part # | HD THR200 |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD THR200 Thermometer 2flange Low Pro 20fb 060 N
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD THR200 Thermometer 2flange Low Pro 20fb 060 N
