$3.21
$3.34
Compare Price
You save
$0.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HD WCK1401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HD WCK1401 Pad Wicking 7 X 3 X 1/16 For Cond. Pan
Item:
#1513268
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD WCK1401 |
| Manufacturer Part # | HD WCK1401 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell HD WCK1401 Pad Wicking 7 X 3 X 1/16 For Cond. Pan
$3.21
$3.34
You save
$0.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD WCK1401 Pad Wicking 7 X 3 X 1/16 For Cond. Pan
