Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell HDBRG100 Flat Roller
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDBRG100 |
| Manufacturer Part # | HDBRG100 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDBRG100 Steel Roller Bearing, Type Flat, Dia 1-1/2", Width 3/8", Width Shoulder 11/16", Hole Or Stud 5/16"-24 Stud, Delfield, Randell

