$1.77
$1.84
Compare Price
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HDBSH050
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HDBSH050 Bushing Nylon Hinge
Item:
#1194918
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDBSH050 |
| Manufacturer Part # | HDBSH050 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell HDBSH050 Bushing Nylon Hinge
$1.77
$1.84
You save
$0.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDBSH050 Bushing Nylon Hinge
