Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for T&S Brass .
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass HDFLR0311
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell HDFLR0311 Mixing Valve 3/8 Fpt
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDFLR0311 |
| Manufacturer Part # | HDFLR0311 |
| Height | 3.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDFLR0311 [ Water Mixing Valve W/cross Handles ], [ Size 3/8" Fpt Inlets & Outlet ] [ Width 5" ], Inlet Ctrs 3" [ Brand T&s ] [ Mfg# B0512 ], For Repair Kit Use # 51-1082

