$113.31
$117.66
Compare Price
You save
$4.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HDFLT1601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HDFLT1601 Air Filter 16 1/4"x14" Alum W/ Expanded Metal
Item:
#1200022
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDFLT1601 |
| Manufacturer Part # | HDFLT1601 |
| Height | 0.45" |
| Width | 13.95" |
| Depth | 16.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell HDFLT1601 Air Filter 16 1/4"x14" Alum W/ Expanded Metal
$113.31
$117.66
You save
$4.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDFLT1601 Air Filter 16 1/4"x14" Alum W/ Expanded Metal
