- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell HDHDL1101 Kason 67308000006 Pull Handle
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDHDL1101 |
| Manufacturer Part # | HDHDL1101 |
| Height | 1.13" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDHDL1101 Tubular Pull Handle 7/8" Dia. Od., Length 12-7/8", Mount Centers 12", Screw Size 1/4"-20, Finish Satin Stainless Steel, Material Stainless Steel, Comments W/ Phenolic Stand-offs
