$223.70
$232.29
Compare Price
You save
$8.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell HDPAN0701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell HDPAN0701 Catch Pan 24"x16"x2.4"
Item:
#1199728
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HDPAN0701 |
| Manufacturer Part # | HDPAN0701 |
| Height | 2.27" |
| Width | 15.3" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell HDPAN0701 Catch Pan 24"x16"x2.4"
$223.70
$232.29
You save
$8.59
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell HDPAN0701 Catch Pan 24"x16"x2.4"
