$116.46
$120.93
Compare Price
You save
$4.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell -HDSHL035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell -HDSHL035 Shelf 14 5/8" X 16 1/2" Gray
Item:
#1668024
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -HDSHL035 |
| Manufacturer Part # | -HDSHL035 |
| Height | 0.45" |
| Width | 14.6" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell -HDSHL035 Shelf 14 5/8" X 16 1/2" Gray
$116.46
$120.93
You save
$4.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell -HDSHL035 Shelf 14 5/8" X 16 1/2" Gray

