$38.67
$40.15
Compare Price
You save
$1.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK0117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK0117 Gasket 24.20x12.60 Push In C10532 Reach
Item:
#1513349
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK0117 |
| Manufacturer Part # | IN GSK0117 |
| Height | 2.6" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK0117 Gasket 24.20x12.60 Push In C10532 Reach
$38.67
$40.15
You save
$1.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK0117 Gasket 24.20x12.60 Push In C10532 Reach