$43.71
$70.14
Compare Price
You save
$26.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK0200 Door Gasket
Item:
#1183449
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK0200 |
| Manufacturer Part # | IN GSK0200 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell IN GSK0200 Door Gasket
$43.71
$70.14
You save
$26.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK0200 16-1/8" X 20-5/8", Magnetic Dart Mount Black, M 7/16" B 3/4" H 7/16", Randell

