$139.53
$144.88
Compare Price
You save
$5.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK0900 Gasket
Item:
#2229361
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK0900 |
| Manufacturer Part # | IN GSK0900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK0900 Gasket
$139.53
$144.88
You save
$5.35
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK0900 Gasket