$65.84
$68.37
Compare Price
You save
$2.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1010
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1010 Gasket 21.57 X 22.52 Push In Nc10429 Pr
Item:
#1513274
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1010 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1010 |
| Height | 3" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1010 Gasket 21.57 X 22.52 Push In Nc10429 Pr
$65.84
$68.37
You save
$2.53
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1010 Gasket 21.57 X 22.52 Push In Nc10429 Pr
