$44.55
$78.63
Compare Price
You save
$34.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell -IN GSK1032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell -IN GSK1032 Push In Gasket 29.69x24.25
Item:
#1337678
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -IN GSK1032 |
| Manufacturer Part # | -IN GSK1032 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Randell -IN GSK1032 Push In Gasket 29.69x24.25
$44.55
$78.63
You save
$34.08
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell -IN GSK1032 Push In Gasket 29.69x24.25

