Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1035 Gasket 10.20 X 15.59 Push In Nc10432 Pr
Item:
#1513277
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1035 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1035 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1035 Gasket 10.20 X 15.59 Push In Nc10432 Pr
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1035 Gasket 10.20 X 15.59 Push In Nc10432 Pr
