$56.59
$58.77
Compare Price
You save
$2.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1036 Gasket 10.18 X 18.28 Push In Nc10474 Pr
Item:
#1513278
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1036 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1036 |
| Height | 2.35" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1036 Gasket 10.18 X 18.28 Push In Nc10474 Pr
$56.59
$58.77
You save
$2.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1036 Gasket 10.18 X 18.28 Push In Nc10474 Pr
