$36.18
$63.85
Compare Price
You save
$27.67
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1037 Door Gasket 11 1/4" X 30 1/4"
Item:
#1146151
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1037 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1037 |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Randell IN GSK1037 Door Gasket 11 1/4" X 30 1/4"
$36.18
$63.85
You save
$27.67
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1037 Drawer Gasket 11-1/4" X 30-1/4", Gray, Mount Push-in, Mag 7/16 B 15/16" H 1-3/16", Randell 9412-32d-7

