$51.44
$53.42
Compare Price
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1041
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1041 Gskt 11 5/18x21 3/4 Ran
Item:
#1851510
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1041 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1041 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1041 Gskt 11 5/18x21 3/4 Ran
$51.44
$53.42
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1041 Gskt 11 5/18x21 3/4 Ran
