KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell IN-GSK1046
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell IN-GSK1046 Gasket Door
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN-GSK1046 |
| Manufacturer Part # | IN-GSK1046 |
| Height | 2" |
| Width | 19" |
| Depth | 29" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN-GSK1046 Drawer Gasket 11-5/16" X 24-23/32" 7/16" Mag 1" Top Od, 7/16" Mag 15/16" Base 1-3/16" High, Push-in Gray, Randell 8148n 8268n 8395 8395n

