$53.41
$55.46
Compare Price
You save
$2.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1047 Gasket 24.80 X 9.90 Pressfit Nc10486 27
Item:
#1513285
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1047 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1047 |
| Height | 3.2" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1047 Gasket 24.80 X 9.90 Pressfit Nc10486 27
$53.41
$55.46
You save
$2.05
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1047 Gasket 24.80 X 9.90 Pressfit Nc10486 27
