$28.71
$29.81
Compare Price
You save
$1.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK106
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK106 Gasket 7.62 X 16.00 Sc Rew On Nc10357
Item:
#1203307
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK106 |
| Manufacturer Part # | IN GSK106 |
| Height | 0.8" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK106 Gasket 7.62 X 16.00 Sc Rew On Nc10357
$28.71
$29.81
You save
$1.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK106 Gasket 7.62 X 16.00 Sc Rew On Nc10357
