$45.43
$47.18
Compare Price
You save
$1.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1081
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1081 Door Gasket
Item:
#1183929
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1081 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1081 |
| Height | 4.35" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1081 Door Gasket
$45.43
$47.18
You save
$1.75
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1081 7-1/4" X 16-3/4", Gray M 7/16" B 15/16" H 13/16" Push-in, Randell

