Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK115 Gasket 11.25 X 23.31 Screw Onnc10085 10
Item:
#1513291
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK115 |
| Manufacturer Part # | IN GSK115 |
| Height | 1.95" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK115 Gasket 11.25 X 23.31 Screw Onnc10085 10
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK115 Gasket 11.25 X 23.31 Screw Onnc10085 10