Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK126 Gasket 12.75 X 24.43 Snap In P2209 774
Item:
#1513293
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK126 |
| Manufacturer Part # | IN GSK126 |
| Height | 2.05" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 13.15" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK126 Gasket 12.75 X 24.43 Snap In P2209 774
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK126 Gasket 12.75 X 24.43 Snap In P2209 774