$1,016.27
$1,055.30
Compare Price
You save
$39.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1601 Gasket
Item:
#2229357
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1601 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1601 |
| Height | 3" |
| Width | 16" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK1601 Gasket
$1,016.27
$1,055.30
You save
$39.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1601 Gasket