$41.37
$42.97
Compare Price
You save
$1.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK161
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK161 Gasket 21.25 X 24.25 Screw Onnc10070
Item:
#1513301
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK161 |
| Manufacturer Part # | IN GSK161 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK161 Gasket 21.25 X 24.25 Screw Onnc10070
$41.37
$42.97
You save
$1.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK161 Gasket 21.25 X 24.25 Screw Onnc10070
