Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK1904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK1904 Door Gasket 29.8125x23.75x0.5
Item:
#1513120
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK1904 |
| Manufacturer Part # | IN GSK1904 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK1904 Door Gasket 29.8125x23.75x0.5