Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK195
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK195 Gasket 7.62 X 24.37 Screw On Nc10075 10
Item:
#1513306
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK195 |
| Manufacturer Part # | IN GSK195 |
| Height | 1.9" |
| Width | 8.65" |
| Depth | 11" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK195 Gasket 7.62 X 24.37 Screw On Nc10075 10
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK195 Gasket 7.62 X 24.37 Screw On Nc10075 10
