$23.98
$24.90
Compare Price
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK220
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK220 Gasket 9.87 X 15.25 Screw On Nc10071 10
Item:
#1513309
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK220 |
| Manufacturer Part # | IN GSK220 |
| Height | 1" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK220 Gasket 9.87 X 15.25 Screw On Nc10071 10
$23.98
$24.90
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK220 Gasket 9.87 X 15.25 Screw On Nc10071 10