$47.40
$49.22
Compare Price
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK290
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK290 Gasket 24.25 X 29.25 Screw Onnc10369
Item:
#1513313
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK290 |
| Manufacturer Part # | IN GSK290 |
| Height | 4.15" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK290 Gasket 24.25 X 29.25 Screw Onnc10369
$47.40
$49.22
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK290 Gasket 24.25 X 29.25 Screw Onnc10369
