$51.56
$53.54
Compare Price
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell IN GSK9905
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell IN GSK9905 Gasket 18.58 X 41.41 B C 10 Nc
Item:
#1203343
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | IN GSK9905 |
| Manufacturer Part # | IN GSK9905 |
| Height | 1" |
| Width | 41" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell IN GSK9905 Gasket 18.58 X 41.41 B C 10 Nc
$51.56
$53.54
You save
$1.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell IN GSK9905 Gasket 18.58 X 41.41 B C 10 Nc
