KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell -INGSK005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell -INGSK005 Strip Retainer W/ 5 Scre Ws
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -INGSK005 |
| Manufacturer Part # | -INGSK005 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell -INGSK005 Retainer Strip With Screws, Includes 5 Screws, Length 24" 610 Mm, Material(s) Plastic, Weight 0.07 Lb, Width 5/8" 16 Mm, , Models Used In, Randell Custom

