Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell aftermarket .
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell INGSK1025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell INGSK1025 Gasket Ref (24 1/4" X 21 1/2" (wendy's Only)
Item:
#1851404
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK1025 |
| Manufacturer Part # | INGSK1025 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 21.15" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Randell INGSK1025 Gasket Ref (24 1/4" X 21 1/2" (wendy's Only)
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK1025 Gasket Ref (24 1/4" X 21 1/2" (wendy's Only)