Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell INGSK104 Door Gasket 10 3/4" X 21 1/4"
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK104 |
| Manufacturer Part # | INGSK104 |
| Height | 0.75" |
| Width | 11.13" |
| Depth | 21.38" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK104 Drawer Gasket 10-3/4" X 21-1/4", Gray, Mount Screw, Mag 3/8" B 11/16" H 11/16", Randell 9030k-7 9040k-7 9045k-7 9050k-7 9215-32-7f

