Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell INGSK120 Gasket Door 17 7/8" X 20 1/2"
Item:
#1183604
Technical details
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK120 |
| Manufacturer Part # | INGSK120 |
| Height | 20.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 17.88" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK120 Door Gasket 17-7/8" X 20-1/2", 3/8" Mag 13/16" Base 11/16" High, Screw In Gray, Randell
