Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell INGSK143 Door Gasket 15 1/8" X 24 1/4"
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK143 |
| Manufacturer Part # | INGSK143 |
| Height | 1.3" |
| Width | 8" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK143 Door Gasket 15-1/8" X 24-1/4", Gray, Mount Screw, Mag 3/8" B 11/16" H 11/16", Randell 9030k-7 9040k-7 9045k-7 9050k-7 9215-32-7f

