Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other INGSK195
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell INGSK195 Door Gasket 7 5/8" X 24 3/8"
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK195 |
| Manufacturer Part # | INGSK195 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK195 Drawer Gasket, [ 7-5/8" X 24-3/8" ] [rubber ] [ Type R] [ 3/8" Mag ] Grey, [screw-in Mount], Delfield, Randell 20042r 20042rf 20048sc 20048scf 20065r, 20065rf 20072sc 20072scf 20078sc 20092r 20092rf, 20105sc 20105scf 20105scm

