$166.22
$172.60
Compare Price
You save
$6.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PB VLV0502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell PB VLV0502 Solenoid Valve Water 24v 50/60hz
Item:
#1199718
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PB VLV0502 |
| Manufacturer Part # | PB VLV0502 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell PB VLV0502 Solenoid Valve Water 24v 50/60hz
$166.22
$172.60
You save
$6.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell PB VLV0502 Solenoid Valve Water 24v 50/60hz

