$87.75
$91.12
Compare Price
You save
$3.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PB VLV0901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell PB VLV0901 Gate Valve Slip X Slip Pvc 1 1/2"
Item:
#1199740
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PB VLV0901 |
| Manufacturer Part # | PB VLV0901 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell PB VLV0901 Gate Valve Slip X Slip Pvc 1 1/2"
$87.75
$91.12
You save
$3.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell PB VLV0901 Gate Valve Slip X Slip Pvc 1 1/2"