$350.64
$364.11
Compare Price
You save
$13.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PH HOD035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell PH HOD035 Lid Only Rail Hood 35" X 14.5" Rh72e.3
Item:
#1199734
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PH HOD035 |
| Manufacturer Part # | PH HOD035 |
| Height | 1.88" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 35.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell PH HOD035 Lid Only Rail Hood 35" X 14.5" Rh72e.3
$350.64
$364.11
You save
$13.47
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell PH HOD035 Lid Only Rail Hood 35" X 14.5" Rh72e.3

