$251.81
$261.48
Compare Price
You save
$9.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell PWSKELPAD1101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell PWSKELPAD1101 Heater Dfrst Pad Slcn 120v 150w 6.9"x15.75"
Item:
#1199710
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PWSKELPAD1101 |
| Manufacturer Part # | PWSKELPAD1101 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell PWSKELPAD1101 Heater Dfrst Pad Slcn 120v 150w 6.9"x15.75"
$251.81
$261.48
You save
$9.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell PWSKELPAD1101 Heater Dfrst Pad Slcn 120v 150w 6.9"x15.75"

