$578.73
$600.95
Compare Price
You save
$22.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Randell PWSKINGSK0604 Gasket Slide Seal
Item:
#1131969
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | PWSKINGSK0604 |
| Manufacturer Part # | PWSKINGSK0604 |
| Height | 2.15" |
| Width | 9" |
| Depth | 25.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Randell PWSKINGSK0604 Gasket Slide Seal
$578.73
$600.95
You save
$22.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell PWSKINGSK0604 Gasket Slide Seal
