$62.44
$64.83
Compare Price
You save
$2.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Randell .
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RD RPBRK1101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Randell RD RPBRK1101 Bracket Evap Fan
Item:
#1195026
Technical details
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RD RPBRK1101 |
| Manufacturer Part # | RD RPBRK1101 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Randell RD RPBRK1101 Bracket Evap Fan
$62.44
$64.83
You save
$2.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Randell RD RPBRK1101 Bracket Evap Fan

